دوره آموزشی تکنسین آزمایشگاه یا متصدی پذیرش و نمونه گیری

دوره آموزشی تکنسین آزمایشگاه یا متصدی پذیرش و نمونه گیری

تکنیسین پذیرش و نمونه گیری آزمایشگاه تشخیص طبی


دوره آموزشی تکنسین آزمایشگاه یا همان متصدی پذیرش و نمونه گیری آزمایشگاه:

 

دوره ی آموزشی تکنسین آزمایشگاه (دوره آموزشی آنلاین پذیرش و نمونه گیری آزمایشگاه ) جهت آموزش کارجویان و فارغ التحصیلان رشته های علوم آزمایشگاهی، بیوشیمی، هماتولوژی، میکروب شناسی، ایمنولوژی، ویروس شناسی، انگل شناسی، ژنتیک، زیست شناسی و سایر رشته های مرتبط و یا غیر مرتبط آماده شده است.

بهتر است قبل از اینکه اقدام به خرید دوره کنید فیلم بالا رو ببینید. در این فیلم سعی شده به تمام سوالاتی که در مورد این دوره در ذهن شما هست ، پاسخ داده بشه.

لطفا جهت هر گونه سوال و یا هماهنگی به شماره ی 09020077964 داخل واتساپ پیام بدید. در واتساپ سریعا به پیام شما پاسخ داده خواهد شد. لطفا از تماس با خطوط تلفن آزمایشگاه جدا خودداری نمایید.

چطور باید ثبت نام کنم؟

همین الان دکمه خرید رو بزن و بعد از خرید می توانی دوره را به صورت آنلاین ملاحظه کنید.

دوره متصدی پذیرش و نمونه گیری به درد چه کسانی میخوره؟

این دوره بصورت جامع و از صفر تا 100 یک آزمایشگاه را شامل می شود فلذا هر شخصی که حداقل تحصیلات دیپلم به بالا داشته باشد می تواند از آن استفاده کند .

این دوره مشتمل بر دویست ساعت آموزش آنلاین تکنسین آزمایشگاه است و در نوع خود قدرتمندترین و جامع ترین دوره آموزشی در حوزه متصدی یا کاربر پذیرش و نمونه گیری آزمایشگاه است.

آیا با این دوره به یک تکنسین حرفه ای تبدیل می شویم؟

دوستان تکنسین آزمایشگاه مطابق آنچه در گذشته وجود داشته دیگر وجود ندارد. در بخش های فنی آزمایشگاه فقط کارشناسان علوم آزمایشگاهی توانایی کار کردن دارند.و رشته های مرتبط تنها در بخش نمونه گیری و پذیرش مشغول به کارمی شوند. البته اگر بعدها استعداد خود را در آزمایشگاه نشان دهید قطعا به عنوان نیروی فنی خوب نیز مشغول به کار میشوید. ولی این دوره از شما یک کارشناس پذیرش و نمونه گیری بسیار با سواد ومتخصص می سازد.

دموی دوره آموزشی آنلاین پذیرش و نمونه گیری آزمایشگاه تشخیص طبی ( در این فیلم قسمت های خیلی مختصری از دوره آموزشی برای شما دوست عزیز به نمایش گذاشته شده است )

آیا با گذراندن این دوره می توانیم کار گیر بیاریم ؟

اگر کلیه مباحث آموزشی این دوره را خوب فرا گیرید و از تکنیک و آموزش های کاریابی که استاد در انتهای دوره به شما آموزش خواهند داد استفاده کنید مطمئن باشید جزء نیروهایی خواهید بود که آزمایشگاهها حاضرند با پرداخت حقوق بالاتر شما را استخدام نمایند.

دوره آموزشی تکنسین آزمایشگاه

سرفصل های دوره ی آموزشی تکنسین آزمایشگاه (کاربر پذیرش و نمونه گیری آزمایشگاه ) :

دوره ی آموزشی کاربر پذیرش و نمونه گیری آزمایشگاه (دوره آموزشی تکنسین آزمایشگاه) دارای چندین سرفصل و بخش های مختلفی است. که بصورت مختصر در اینجا بیان می شود:

سر فصل های دوره آموزشی متصدی پذیرش و نمونه گیری:

فصل 1: پیش نیاز (مرور این فصل برای دانش پذیرانی که رشته غیر مرتبط دارند الزامی است.)

فصل 2: بخش های مختلف یک آزمایشگاه تشخیص طبی

فصل3: انواع نمونه های آزمایشگاهی

فصل4: تست ها یا آزمایش های بخش بیوشیمی

فصل5: تست ها یا آزمایش های بخش هماتولوژی یا خون شناسی

فصل6: تست ها یا آزمایش های بخش میکروب شناسی و سرولوژی

فصل7: تست ها یا آزمایش های بخش انگل شناسی

فصل8: تست ها یا آزمایش های بخش ایمنولوژی و ویروس شناسی

فصل9: تست ها یا آزمایش های بخش هورمون شناسی

فصل10: تست ها یا آزمایش های بخش ژنتیک

فصل11: تست ها یا آزمایش های بخش پاتولوژی

فصل 12: آموزش نسخه خوانی تصویری ( مشتمل بر 300 نسخه متداول)

فصل 13: قوانین نسخ بیمه و سازمان های بیمه گر

فصل 14: آموزش تصویری نمونه گیری آزمایشگاه

فصل 15: مخاطرات و ملاحظات ایمنی در آزمایشگاه

فصل 16: داروشناسی و تداخلات دارویی

هزینه دوره آموزشی تکنسین آزمایشگاه ( کاربر پذیرش و نمونه گیری):

هزینه این دوره در سال 1401، مبلغ دو میلیون تومان تعیین شده است. با توجه به شرایط کرونا و افزایش نرخ بیکاری ، من مبلغی از هزینه ی دوره رو به شما هدیه میدم و شما تنها با پرداخت 1280 هزار تومان می تونید همین حالا این دوره رو خریداری کنید. بخشی از هزینه ی دریافتی به امور خیریه و کودکان سرطانی تعلق می گیرد.

آیا می توان دوره آموزشی تکنسین آزمایشگاه را بصورت مشترک استفاده نمود؟

دقت کنید که تمام عوائد حاصله از فروش این دوره به بنیاد خیریه مصطفی تعلق دارد. فلذا هر دوره به یک شخص تعلق دارد و شما نمی توانید دوره خریداری شده ی خودتان را در اختیار دوستان یا شخص دیگری قرار دهید. بسیاری از بیماران تحت پوشش بنیاد خیریه مصطفی کودکان سرطانی هستند و یا اهل شهرستان های کم بضاعت مثل سیستان و بلوچستان هستند. یعنی شما با پرداخت وجه این دوره هم در کار خیر کمک به بیماران نیازمند سهیم شدید. و هم از کامل ترین و تخصصی ترین دوره آموزشی تکنسین آزمایشگاه ( دوره آموزشی آنلاین متصدی آزمایشگاه) بهره مند شده اید.

چه رشته هایی می توانند در آزمایشگاه به عنوان تکنسین آزمایشگاه کار کنند؟

در گذشته که تعداد فارغ التحصیلان رشته علوم آزمایشگاهی اندک بود. اشخاص با گذراندن دوره های مهارت آموزی پس از چندین ماه می توانستند به عنوان تکنسین آزمایشگاه ، در آزمایشگاه های تشخیص طبی مشغول به فعالیت شوند.

در سال های اخیر با افزایش تعداد فارغ التحصیلان رشته علوم آزمایشگاهی، قوانینی گذاشته شد که آزمایشگاه ها را ملزم به کارگیری کارشناسان علوم آزمایشگاهی در بخش های فنی آزمایشگاه می کردند. از این جهت افراد با رشته های غیر مرتبط و غیر علوم آزمایشگاهی تنها دربخش های پذیرش و نمونه گیری آزمایشگاه می توانند مشغول به کار شوند. نا گفته نماند که بخش پذیرش و نمونه گیری مهم ترین بخش یک آزمایشگاه به حساب می آید و تعداد پرسنل زیادی در بخش خصوصی در حال حاضر در این بخش مشغول به کار هستند.

چه رشته هایی می توانند از این دوره استفاده کنند؟

این دوره توسط استاد بهمدی (مدرس دانشگاه و بنیان گذار آزمایشگاه تخصصی مصطفی ) تهیه و ضبط شده است. این دوره به گونه ای ضبط گردیده که شخصی از رشته ی ادبیات یا حقوق و یا حسابداری هم می تواند به راحتی آن را بیاموزد و استاد به گونه ای مسائل را ساده سازی کرده اند که به راحتی قابل فهم و یادگیری است.

این دوره از سطوح ابتدایی شروع میشه و تا مراحل پیشرفته جلو میره، به گونه ای که حتی کارشناسان آزمایشگاه نیز پس از گذراندن دوره های کارآموزی و بیمارستانی نیازمند فراگیری این دوره هستند. ازآن جهت که بسیاری آزمایشات به روز و پیشرفته به تفضیل در آن تدریس شده است.

آیا در پایان دوره مدرک دوره آموزشی متصدی پذیرش و نمونه گیری داده می شود ؟

در پایان این دوره آزمون آنلاین برگذار می شود . و در صورت قبولی در آزمون گواهی آموزشی دوره 200 ساعته پذیرش و نمونه گیری آزمایشگاه تشخیص طبی به شما اعطا خواهد شد.

بعد از گذراندن دوره آموزشی تکنسین آزمایشگاه چگونه کار پیدا کنیم؟

خوب بذارید بطور خلاصه براتون بگم. شما با دیدن فصل های اولیه دوره به لحاظ تئوری و شناخت مباحث آزمایشگاه در سطح خیلی عالی قرار می گیرید. پس از آن با فراگیری فصل نسخه خوانی ، در امر نسخه خوانی بسیار تخصصی آموزش می بینید و در حد یک نیروی ماهر به امر پذیرش آزمایشگاه مسلط خواهید شد. بدیهی است، از آنجایی که شما مباحث بیمه ای و کلیه ریزکاری های پذیرش من جمله نرم افزار های پذیرش را آموزش دیده اید در این امر از بسیاری از متصدیان پذیرش که در حال حاضر در آزمایشگاه ها در حال فعالیت هستند پیش تر خواهید بود. شما طی این دوره 200 نسخه را بصورت کاملا عملی پذیرش خواهید کرد و با شرایط آزمایش آن آشنا خواهید شد.

دقت کنید که در بسیاری از آزمایشگاه های شهر های کوچک و یا لوکال 50% آزمایشاتی که در این دوره خواهید دید پذیرش نمی شود. پس شما که این دوره آموزشی را فرا گرفته اید بسیار کار بلدتر و حرفه ای تر از افراد شاغل در آزمایشگاه خواهید بود.

آموزش های اصولی ، علمی و تخصصی  پذیرش و نمونه گیری :

آموزش نمونه گیری خون بصورت اصولی ، علمی و تخصصی به شما آموزش داده خواهد شد. از آنجایی که این دوره بصورت آنلاین و در سرتاسر کشور عرضه میگردد شما میتوانید پس از اتمام دوره به یکی از آزمایشگاه های شهر خود مراجعه نمایید و بگویید که آموزش پذیرش و کلیه مراحل ثبت و بیمه و … را دیده اید و می خواهید مدتی کارآموز آزمایشگاه باشید . در طی این دوره بصورت علمی آموزش های خود را می بینید و آنگاه متوجه کامل بودن و تخصصی بودن این دوره خواهید شد.

در کنار کارآموزی می توانید دوره نمونه گیری و نحوه خونگیری را بصورت عملی فراگیرید. به شما قول میدهم اگر تمام آموزشها را با دقت ببینید و به خوبی فراگیرید در عرض شش ماه یکی از بهترین متصدیان پذیرش و نمونه گیری در شهر خود خواهید شد که مدیران آزمایشگاهی طالب استخدام و ماندن شما در آزمایشگاه خود خواهند بود.

3 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *