جنبش چکاپ شو

جنبش چکاپ شو با هدف ارتقای سطح سلامت مردم ایران شکل گرفته است. اگر داستان زندگی مصطفی رو خونده باشید حتما متوجه شدید که نبود اطلاعات و اهمیت ندادن به بحث سلامتی باعث و بانی بسیاری از مشکلات است. که گاها متوجه آن شدیم و یا اصلا متوجه آن هم نشدیم.

ما در مجموعه ی مصطفی بهمدی دو هدف رو پیگیری می کنیم.

 اول : ارائه ی اطلاعات ساده ، صحیح و بسیار کاربردی برای حفظ سلامتی و آموزش مسائل پزشکی.

دوم : ارائه ی خدمات آسان برای اینکه بتونید به راحتی چکاپ های لازم و ضروری سالیانه رو انجام بدید.

البته چکاپ پزشکی جنبه های گوناگونی داره که بخشی از اون توسط پزشک عمومی انجام میشه. مثل اندازه گیری فشار خون. ولی بخشی از چکاپ که حدود 70 درصد آن محسوب می شود در آزمایشگاه انجام میشه. و از اونجایی که تخصص ما آزمایشگاه است . در کنار شما هستیم تا در این بخش به شما حداکثر کمک رو بکنیم.

اگر به طور مرتب چکاپ های لازم رو انجام بدید. علاوه بر اینکه باعث افزایش طول عمر و سلامت جسمانی میشه، کمترین فایده آن اینست که اعتماد به نفس شما را افزایش می دهد. طوری که احساس رضایت درونی در مورد سلامتی جسمانی شما باعث افزایش سطح کیفیت زندگی شما هم میشه.

لازم نیست برای انجام چکاپ ، هزینه ی خیلی زیادی پرداخت کنید. شما حتی می تونید به مراکز درمانی دولتی مراجعه کنید. هزینه ی یک چکاپ کامل در مراکز دولتی بین 20 تا 50 هزار تومان می شود که در مقابل فواید عظیمی که برای شما به دنبال میاره بسیار بسیار ناچیزه.

خود بنده در شهر مشهد و تهران به همراه تیم خودم ، خدماتی رو برای شما ارائه میدهیم که در بستر این خدمات، بدون پرداخت هزینه ی اضافه تر ، آزمایشات لازم رو انجام بدید.

 

خدمات ما در طرح چکاپ شو به این ترتیب است :

  1. ارائه مشاوره برای انجام آزمایش لازم و ضروری بر اساس سن و جنس و سابقه ی بیماری های بالینی.
  2. انجام نمونه گیری در محل کار یا منزل شما. یعنی دیگه نیازی نیست به آزمایشگاه مراجعه کنید و جالبه بدونید این خدمت بصورت کاملا رایگان انجام میشه.
  3. ارسال جواب آزمایشتون بصورت پیک یا اینترنتی.

ما تمام تلاشمون رو می کنیم تا شما نتایج خیلی عالی با صرف کمترین هزینه و وقت بدست بیاورید و بتونید از سلامتی خودتون آگاهی کامل داشته باشید.

در طرح چکاپ شو یک سری آزمایش ها بصورت پایه ای انجام میشه که این آزمایشات برای اشخاص با سن 18 تا 70 سال مناسب است .

این آزمایشات شامل موارد زیر است:

  1. آزمایش کم خونی یا پرخونی CBC
  2. آزمایش قند خون ناشتا
  3. آزمایش انواع چربی های خون(کلسترول- تری گلیسرید-HDL- LDL )
  4. آزمایش عملکرد کلیوی(Urea- Creatinin)
  5. آزمایش عملکرد کبدی(SGot- SGpt )

هزینه ی انجام این آزمایشات به همراه نمونه گیری منزل رایگان در شهر مشهد : 69 هزار تومان و در شهر تهران : 99 هزار تومان

برای رزرو چکاپ می توانید با شماره تماس های 09020077963  و 09020077964 تماس بگیرید. و یا از طریق تلگرام و اینستاگرام در خواست چکاپ بدهید:

ایدی تلگرام جهت در خواست چکاپ:

ایدی اینستاگرام جهت درخواست چکاپ:

در صورتی که پزشک برای شما آزمایش تجویز کرده است و نسخه ی آزمایش دارید می توانید از سامانه ی همراه آزما استفاده کنید. در این سامانه نیز خدمات نمونه گیری منزل و دریافت جواب رایگان صورت می گیرد.

مصطفی بهمدی را در صفحات مجازی دنبال کنید.