نمونه گیری در منزل مشهد

نمونه گیری در منزل مشهد

جهت هماهنگی برای نمونه گیری در منزل در مشهد با شماره های زیر تماس بگیرید:

09020077963

05138443231

و یا در واتساپ به شماره 09020077963 پیام بدید.

جهت راهنمایی برای شرایط و هزینه ی آزمایش می تونید نسخه ی خودتون رو در واتساپ ارسال کنید.

نمونه گیری در هر ساعتی از شبانه روز امکان پذیر است.

دوست من سلام. در این مقاله در مورد نمونه گیری در منزل مشهد صحبت خواهیم کرد. اگر بیمار تو خونه دارید که براش سخته به آزمایشگاه مراجعه کنه. یا اگر پر مشغله هستی و یا اگر کلا مثل من حالشو نداری بری تو صف آزمایشگاه . می تونی همین الان تماس بگیری تا کارشناس آزمایشگاه مصطفی بیاد به محل شما و دیگه نیازی نباشه به آزمایشگاه مراجعه کنی. نمونه گیری در منزل در مشهد خدمت نوین آزمایشگاه مصطفی است. که جهت رفاه حال شما عزیزان همشهری تخصیص پیدا کرده است.شماره تماس جهت هماهنگی نمونه گیری در منزل 09020077963 و یا میتوانید در واتساپ با همین شماره هماهنگ بفرمایید.

نمونه گیری در محل شما در مشهد:

نمونه گیری در محل یا همان نمونه گیری در منزل در شهر مشهد خدمتی نوین از آزمایشگاه مصطفی است. گرچه که ما دوست داریم شما را در مجموعه ی خودمان زیارت کنیم و با شما آشنا بشیم. ولی این امکان را جهت رفاه و راحتی شما عزیزان ایجاد کردیم. نمونه گیری در منزل یا محل کار فواید بسیار متعددی دارد که در مقاله نمونه گیری در منزل بطور کامل شرح دادیم.

حتما بخوانید: فواید نمونه گیری در منزل و معایب آن

در همین مقاله به تعدادی از معایب و عیب های نمونه گیری در منزل نیز اشاره شده است. در آزمایشگاه مصطفی معایب و کسورات نمونه گیری منزل با استفاده از تکنولوژی های نوین مثل دستگاه های حمل کننده و برنامه ریزی دقیق و منظم مرتفع شده است.

نمونه گیری در منزل مشهد

نمونه گیری منزل برای کودکان و نوزادان:

نمونه گیری در منزل برای اطفال ، کودکان و نوزادان اهمیت ویژه ای دارد . این موضوع باید مورد توجه قرار بگیره و آزمایشگاه مصطفی نسبت به این دسته از افراد یعنی خردسالان بسیار اهمیت زیادی قائل است .

به چند علت نمونه گیری از اطفال و کودکان بهتر است. در منزل انجام شود: اول اینکه حضور بچه ها در فضاهای بیمارستانی تجربه ی ناخوشایندی را برای آنان به همراه خواهد داشت. کودکان به طور عمومی از دکتر و پرستار جماعت واهمه دارند علی الخصوص که پای آمپول و خون گرفتن هم وسط باشه.

آزمایشگاه مصطفی با بهره گیری از کارشناسان خبره و با تجربه در امر نمونه گیری کودکان و نوزادان همواره در کنار شماست.

چرا خون گیری و نمونه گیری در منزل برای کودکان حائز اهمیت است؟

این مقوله از دو جهت حائز اهمیت است. اول اینکه بسیاری از هورمون ها مثل هورمون های تیروئیدی (که بصورت روتین جزء چکاپ های اطفال است) ریتمی هستند.  و تحت تاثیر پارامترهایی مثل غم یا شادی یا ترس مقدار آنها متفاوت خواهد شد. و همین ترس و واهمه ای که به کودک شما وارد می شود. باعث تغییر آنالیت ها و هورمون های خونی او می شود. و این موضوع یعنی تمامی زحماتی که شما و همکاران ما می کشند بی فایده می شود.

مقوله دوم این که هنوز خیلی از ماها (بزرگسالان) از فضای بیمارستانی، از دکتر و حتی بوی الکل ترس داریم. و این موضوع ریشه در بچگی داره . خب وقتی من از فضای بیمارستان و مطب و دکتر ترس داشته باشم. نتیجتا چکاپ سالیانه نمیدم،موضوعات مربوط به سلامتی خودم را پیگیری نمی کنم و همه ی اینها سلامتی منو تحت الشعاع قرار میده . از این جهت نمونه گیری در منزل برای کودکان و نوزادان بهترین گزینه است.

 قبل از نمونه گیری در کودک استرس ایجاد نکنید.  و چند دقیقه قبل از حضور همکارانم با کودکتون بصورت منطقی و قاطعانه البته با لحنی آرام صحبت کنید. و توضیح بدید که این امر بسیار لازم و ضروری است.

اهمیت خون گیری از نوزادان در منزل:

خب از اونجایی که نوزادان هنوز به درک صحیح از پیرامون دست پیدا نکرده اند. حضورشون در محیط آزمایشگاه و بیمارستان براشون ایجاد ترس و واهمه نمی کند. و عمده ی نوزادان که موقع خونگیری گریه می کنند. از این شاکی هستند که از خواب بیدارشون کردیم . ولی یک نکته رو در مورد نوزادان یادمون باشه نوزاد هنوز سیستم ایمنی تکامل یافته ای نداره و خیلی ضعیفه و مستعد ابتلا به انواع بیماری ها.  از این جهت حضورش در محیط های بیمارستانی و علی الخصوص شلوغ می تونه زمینه ساز بیماری بشه. پس حالا درک می کنیم چرا نمونه گیری در منزل برای نوزادان هم مفیده.

یک موضوع دیگه هم وجود داره ، نوزاد تو روزهای بدو تولد به شدت آسیب پذیره. پس بهتره تو خونه بمونه و از طرفی مادر نوزاد هم در شرایطی نیست که بخواد از خونه خارج بشه.

چرا باید در شهر مشهد از خدمت نمونه گیری در منزل استفاده کنیم؟

مشهد طی چند دهه اخیر رشد چشمگیری داشته و بیش از اندازه بزرگ شده است. و بعضا این رشد شهری بدون برنامه انجام شده و به اصطلاح وضعیت شهر را به صورت نا متجانس در آورده است. این امر موجب شده است با اینکه این شهر حدود 4 میلیون نفر جمعیت داردو محدوده ی بزرگی را شامل شده است. اما همچنان تمرکز مراکز تخصصی و فوق تخصصی پزشکی در خیابان احمدآباد و چمران واقع شود. و این تمرکز مراکز بهداشتی در مرکز شهر سختی های خیلی زیادی برای بیماران بوجود می آورد.

در صورتی که طبعا در شهری مثل مشهد با این وسعت انتظار می رفت تا چندین مرکز پزشکی و طبی در هر منطقه بوجود آورده شود. با توجه به تفاسیری که گفته شد هنوز بسیاری از بیماران و بسیاری از مادران باردار باید عصر هنگام به مطب مراجعه کنند و مجددا صبح بصورت ناشتا به آزمایشگاه ، یعنی دو بار باید به مرکز شهر و مرکز شلوغی مراجعه کنند.

فواید نمونه گیری در منزل در مشهد:

نمونه گیری در منزل در مشهد ، علی الخصوص در مشهد (تاکید می کنم) فواید زیادی دارد که علت آن هم وضعیت ناهمگن شهر مشهد است. در این جا به مهمترین فواید نمونه گیری در منزل مشهد اشاره ای می کنیم.

ما در آزمایشگاه مصطفی این امکان را به وجود آوردیم تا شما عزیزان راحت باشید و در منزل با کمال آرامش نسبت به آزمایش دادن اقدام کنید. همینطور نسبت به گرفتن جواب آزمایشات خود می توانید از ما بخواهید که برایتان ارسال کنیم تا حضوری نیاز به مراجعه و دریافت جواب نداشته باشید.

نمونه گیری در منزل برای بیماران :

در بسیاری از مواقه بیمار توانایی مراجعه به آزمایشگاه را ندارد. بیمار ممکن است دچار شکستگی اندام حرکتی باشد . یا ممکن است با عوارض بعد از جراحی مواجه باشد. یا ممکن است به علت کهولت سن توانایی مراجعه حضوری را نداشته باشد. یا ممکن است مادر باردار باشد و خروج از منزل برایش عوارضی را در ادامه داشته باشد. در هر صورت اگر شما در هر کدام از این گروه ها قرار دارید نمونه گیری در منزل انتخاب مناسبی برای شما محسوب می شود .

 برای افراد پر مشغله:

افراد پر مشغله می توانند مدیران یا کارمندان شرکت ها و ادارات باشند که مجبورند برای انجام آزمایش از محل کار خود مرخصی بگیرند . و به مرکز شهر مراجعه کنند. این امر وقت و هزینه ی زیادی را تلف می کند. افراد پر مشغله می توانند فرزندانی باشند که شاغل هستند و والدینشان توانایی مراجعه به آزمایشگاه را به صورت تنهایی ندارند و باید همراه آنها بیایند.

افراد پر مشغله می توانند مادرانی باشند که فرزند خردسال دارند و مجبورند با فرزند خود به مرکز شهر و آزمایشگاه های فوق تخصصی مراجعه کنند. در هر کدام از این حالات نمونه گیری در منزل گزینه ی مناسبی محسوب می شود.

نمونه گیری منزل مشهد

 برای افرادی که از محیط های بیمارستانی ترس دارند:

خیلی از افراد از آمپول ، خون ، پرستار ، روپوش سفید ، بوی الکل واهمه دارند. و زمانی که قراره به آزمایشگاه مراجعه کنند از یک شبانه روز قبلش واهمه و ترس دارند . این حالت علی الخصوص در کودکان بسیار زیاد دیده می شود. البته ناگفته نماند که این عامل ترس ریشه در رفتارهای دیگران در خردسالی و تربیت ما دارد. بهترین گزینه برای افرادی که ترس از آزمایشگاه و خون دادن دارند، نمونه گیری منزل یا محل کار است. نکته ی بسیار حائز اهمیت این است که ترس و استرس قبل از آزمایش بر روی غلظت بسیاری از هورمون های شما تاثیرگذار است . و مستقیما بر روی جواب شما تاثیر خواهد گذاشت.

 برای افرادی که هیچکدام از حالات گفته شده را ندارند.

ممکن است شخص دیگری هیچکدام از شرایط گفته شده تا اینجا را نداشته باشد. و همچنان بخواهد از نمونه گیری در منزل مشهد استفاده کند. این دسته از افراد از سر کنجکاوی و گاها تنبلی قصد دارند تا این تجربه ی نو را امتحان کنند . برای این دسته از افراد نیز نمونه گیری در منزل مشهد قطعا تجربه ی به یاد ماندنی خواهد بود.

نمونه گیری منزل در مشهد

سوالات متداول

در صورت استفاده از این خدمت آیا نگران دقت آزمایشات خود باشیم؟

جواب صد در صد بله است. نمونه ی خون پس از تهیه باید در شرایط خاصی نگهداری شود. علاوه بر آن هر آزمایشی دارای شرایط به خصوص و اختصاصی خود است. این موارد باعث می شود تا دقت آزمایش در صورتی که شرایط و ملاحظات رعایت نشود. پایین بیاید و یا کلا جواب غلطی را دریافت نمایید. در این شرایط باید چه کنیم ؟ باید به ما اعتماد کنید. ما در مجموعه ی آزمایشگاه مصطفی با تکیه بر علم ، تجربه و فناوری های نوین راه های بروز تک تک این خطاها را بسته ایم. و به شما قول می دهیم تنها با یک بار استفاده از خدمت نمونه گیری در منزل مشهد تجربه ی متفاوتی را برای شما به یادگار بگذاریم.

برای سفارش این خدمت باید چیکار کنیم؟

برای ثبت سفارش برای انجام نمونه گیری در منزل یا محل کار در شهر مشهد فقط کافیه با شماره ی ما تماس بگیرید و آدرس و ساعت مورد نظرتون را اعلام بفرمایید. کارشناس ما سر ساعت در محل شما خواهد بود.

برای انجام این خدمت آیا باید پول رزرو واریز کنیم؟

برای انجام نمونه گیری در منزل درمشهد نیازی به پرداخت هنگام رزرو نیست. کارشناس ما هنگام مراجعه دستگاه کارت خوان به همراه دارد که می توانید در همان جا واریز نمایید.

آیا نمونه گیری در منزل در سراسر شهر مشهد انجام می شود؟

نمونه گیری در منزل مشهد در تمام نقاط شهر توسط کارشناسان آزمایشگاه ما انجام می پذیرد. و شما در هر نقطه ای از شهر مشهد که باشید می توانید بدون مراجعه به مراکز پر ترافیک و شلوغ مرکز شهر از خدمات تخصصی و فوق تخصصی ما بهره مند شوید.

آیا تمام نمونه های آزمایشگاهی در نمونه گیری در منزل توسط کارشناس در محل گرفته می شود؟

بله تمامی انواع نمونه های آزمایشگاهی در محل شما قابل دریافت است. و با رعایت پروتکل های استاندارد به آزمایشگاه منتقل می شود. تنها نمونه ای که قابل دریافت در محل نیست نمونه ی پاپ اسمیر است. شما می توانید نمونه ی پاپ اسمیر را در مطب پزشک متخصص خود و یا توسط ماما تهیه کنید و سپس تحویل کارشناس دهید.

چرا باید نمونه گیری در منزل را از طریق آزمایشگاه مصطفی سفارش دهیم؟

در مورد این موضوع پیش تر گفتیم که ما در مجموعه ی ازمایشگاه مصطفی از تکنولوژی روز و امکاناتی استفاده می کنیم که امنیت و کیفیت حمل نمونه و شرایط نگهداری آن را تضمین می کنیم. علاوه بر همه ی اینها ، سامانه ی همراه آزما که اولین مجموعه ی جامع اطلاع رسانی و خدمات پیش آزمایشگاهی در کشور محسوب می شود توسط آقای مصطفی بهمدی پایه ریزی و تاسیس شده است. این مجموعه به صورت تخصصی در بین سال 96 و 97 و 98 بر روی نمونه گیری در منزل در مشهد یا در محل کار فعالیت داشته است. پس مجموعه ی آزمایشگاهی مصطفی تجربه ی کافی برای ارائه ی این خدمت تخصصی را نیز دارد.

امیدواریم از این مطلب لذت برده باشید و با استفاده از خدمت نمونه گیری در منزل تجربه ی متفاوتی را برای شما به ارمغان بیاوریم.

آخرین مقالاتآزمایش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *