نمونه گیری در منزل

نمونه گیری خون در منزل مشهد

اگر نیاز به نمونه گیری خون در منزل مشهد دارید. می تونید همین حالا با شماره ی 09020077963 (7 صبح الی 22 بصورت یکسره ) تماس بگیرید. و یا در واتساپ همین شماره پیام بگذارید.  همینطور می توانید با شماره تماس آزمایشگاه 05138443231 تماس بگیرید.

کارشناس آزمایشگاه در ساعت مورد نظر شما در محل شما خواهد بود. نمونه گیری خون در منزل خدمتی نوین از آزمایشگاه تخصصی مصطفی است.

نمونه گیری در منزل

چگونه درخواست نمونه گیری خون در منزل در مشهد را بدهیم ؟

برای ثبت درخواست نمونه گیری خون در منزل در شهر مشهد می توانید در هر ساعتی که دوست داشتین ، با شماره ی 09020077963 تماس بگیرید و یا نسخه ی خود را به همین شماره در واتساپ ارسال نمایید . تا از شرایط لازم قبل از آزمایش اطلاع پیدا کنید و هم درخواست نمونه گیری منزل بدهید. و همینطور می توانید با شماره ی آزمایشگاه 05138443231 تماس بگیرید.

هزینه ی نمونه گیری خون در منزل در شهر مشهد چقدر است ؟

هزینه ی نمونه گیری خون در منزل در شهر مشهد در آزمایشگاه تخصص مصطفی بصورت رایگان است . و تنها هزینه ی رفت و آمد کارشناس دریافت می شود این هزینه در سال 1400 معادل 50 هزار تومان در نظر گرفته شده است.

آیا هزینه ی نمونه گیری خون در منزل در تمام نقاط شهر مشهد یکسان است ؟

همانطور که در قسمت قبلی ذکر شد. هزینه ی نمونه گیری در تمام شهر مشهد بصورت رایگان است و تنها هزینه ی رفت و آمد کارشناس گرفته می شود. پس نتیجتا این هزینه در نقاط دور از مرکز شهر (خیابان احمدآباد که آزمایشگاه در ان قرار گرفته) افزایش خواهد یافت .

به عنوان مثال نقاطی مثل  قاسم آباد ، فکوری ، مصلی ، گاز ، طلاب ، فردوسی ، بولوار وکیل آباد ، معلم و… همان هزینه ی 50 هزار تومان دریافت خواهد شد.

چگونه از هزینه ی آزمایش خود مطلع شویم ؟

فقط کافیست یک عکس از نسخه ی پزشک تهیه کنید و داخل واتساپ به شماره ی 09020077963 ارسال نمایید. همکاران پذیرش آزمایشگاه در اولین فرصت هزینه ی آزمایش را به شما اطلاع خواهند داد.

در صورت داشتن نسخه ی الکترونیکی چگونه از هزینه ی آزمایش مطلع شویم ؟

در صورتی که نسخه الکترونیکی دارید . فقط کافیست کد ملی خود را به شماره ی 09020077963 ارسال نمایید. همکاران من در اسرع وقت پاسخگوی شما خواهند بود.

چگونه از شرایط قبل از آزمایش خود مطلع شویم ؟

دوست عزیز در صورتی که تمایل دارید از سرویس نمونه گیری خون در منزل مشهد استفاده نمایید و شرایط مورد نیاز برای آزمایش خود را نمی دانید . می توانید با ارسال نسخه ی پزشک در واتساپ 09020077963 از شرایط پیش از آزمایش خود مطلع شوید.

 

آیا در صورتی که از نمونه گیری منزل استفاده کنیم احتمال خرابی نمونه های خون وجود دارد؟

یکی از نگرانی های اکثر شما عزیزان این است که در صورت استفاده از خدمت نمونه گیری خون در منزل احتمال خرابی نمونه های خون وجود داشته باشد. این نگرانی به جا است. و در بعضی از آزمایشگاه های بدون برنامه بعضا دیده شده است که کارشناس نمونه گیر به مدت 5 ساعت در خارج از آزمایشگاه به سر می برد. این اتفاق موجب خطا در بسیاری از آزمایش ها می شود.

آزمایشگاه تخصصی مصطفی با استفاده از سیستم مانیتورینگ از زمان حرکت کارشناس تا رسیدن به محل نمونه گیری خون در منزل مشهد و زمان رسیدن نمونه ها به آزمایشگاه با بررسی ساعت و زمان گرفته شده . در صورت رعایت نکردن استاندارد بین المللی نمونه ها را مورد پذیرش قرار نمی دهد و کارشناس نمونه گیری باید توضیح لازم را داشته باشد.

در این حالت ( که خداروشکر تا کنون رخ نداده است) آزمایشگاه مسئول پرداخت همه ی هزینه های احتمالی است.

آیا امکان انجام آزمایش ادرار و یا مدفوع در هنگام نمونه گیری در محل وجود دارد؟

بله ، معمولا در اکثر چکاپ ها آزمایش ادرار وجود دارد. کارشناس هنگام مراجعه به منزل شما جهت انجام نمونه گیری خون در منزل یک ظرف مخصوص در اختیار شما می گذارد که می توانید از ظرف جهت تهیه ی نمونه ی مورد نظر (مدفوع یا ادرار) استفاده کنید.

فواید نمونه گیری خون در منزل مشهد:

نمونه گیری خون در منزل مشهد فواید بی شماری دارد. در گذشته عمده ی افراد استفاده کننده از این خدمت نوین اشخاص با محدودیت حرکتی بودند ، به عنوان مثال افراد کهنسال که در بستر بیماری بودند.

یا افرادی که دچار شکستگی استخوانی شده اند . ولی این روزها اکثر کسانی که از نمونه گیری خون در منزل مشهد استفاده میکنند ، افراد پر مشغله هستند. کسانی که فرصت و زمان کافی برای مراجعه به مرکز شهر رو ندارند.

دسته دوم از افرادی که نمونه گیری خون در منزل استفاده می کنند خانم های باردار و خونه دار هستند. این افراد به علت شرایطی که دارند و عمدتا کودک خردسال دارند ، خارج شدن از منزل و مراجعه به مرکز شهر براشون سخته .

کاهش آلودگی هوا با نمونه گیری در منزل :

این روزها همه شاهد هستیم که شهر مشهد به یکی از مراکز آلوده ی شهری در کشور تبدیل شده است. هوای آلوده علاوه بر اینکه به سلامتی بیماران  آسیب جدی وارد می کند. موجب مشکلات عدیده  در افراد نرمال هم میشه.

تصور کنید سه نفر قراره مراجعه کنند به آزمایشگاه که در یک محله زندگی می کنند طبعا باید سه خودرو به راه بیفتد تا این سه نفر به آزمایشگاه برسند. ولی با استفاده از خدمت نمونه گیری خون در منزل یک نفر نمونه گیری آزمایشگاه به منزل شما مراجعه می کنه و دیگه این حالت پیش نمیاد.

صرفه جویی در هزینه ها با نمونه گیری منزل :

مراجعه به مرکز پر از ازدحام شهر و استفاده از خدمات تخصصی آزمایشگاه های موجود در این مراکز هزینه های زیادی را به شما تحمیل می کند.

با استفاده از  این خدمت در این هزینه های تحمیلی صرفه جویی کنید. هزینه های تحمیلی همیشه از جنس ریال و تومان نیست . خیلی اوقات وقتی که شما برای مراجعه به مرکز شهر و پیدا کردن آزمایشگاه و موندن توصف آزمایشگاه میذارید خیلی بیشتر زمان بره.

نمونه گیری خون در منزل مشهد در دوران کرونا:

در سال های 99 و 1400 که در اپیدمی کرونا قرار گرفته ایم شرایط دشواری ایجاد شده است. بسیاری از افراد حساس و کهنسال به علت ویروس کرونا از منزل خارج نمی شوند.

در این شرایط نمونه گیری خون در منزل مشهد ، اهمیت چندین برابری پیدا می کند. و بسیاری از شما که نگران حال عزیزان خود هستید می توانید از این خدمت بهره ببرید. حال سوال این است که با استفاده از نمونه گیری خون در منزل در مشهد امکان انتقال کرونا وجود ندارد؟

جواب ای سوال نیاز به کمی تامل دارد . در شرایط این چنینی بعضی از آزمایشگاه هایی که نمونه کرونا نیز انجام می دهند ممکن است یک نفر نیروی نمونه گیر را ارسال کنند برای شما. که به عنوان مثال این شخص قبل از شما به منزل شهروند دیگری مراجعه کرده و نمونه ی کرونا تهیه کرده است. این شخص ریسک انتقال کرونا ره شما را بسیار افزایش می دهد.

خوشبختانه آزمایشگاه تخصصی مصطفی از ابتدای شروع اپیدمی کرونا ورود بیماران کرونا به آزمایشگاه را ممنوع اعلام کرده و به طور کلی تست کرونا انجام نمی دهد. و بیمار کرونا نیز پذیرش نمی کند. پس با خیال راحت می توانید از آزمایشگاه تخصصی مصطفی در خواست نمونه گیری خون را بدهید و یا بصورت حضوری به آزمایشگاه مراجعه کنید.

آیا نمونه گیری کرونا در منزل مشهد انجام میشود؟

همان طور که گفتیم آزمایشگاه تخصصی مصطفی منطقه ی امن است و تست کرونا در این آزمایشگاه انجام نمی شود. پس اگر بیمار حساس ، باردار، نوزاد دارید و نیاز به نمونه گیری خون در منزل دارید  بهترین گزینه برای شما آزمایشگاه تخصصی مصطفی است. چرا که ریسک انتقال بیماری به وسیله ی کارشناس نمونه گیر بسیار بسیار پایین است.

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *