آزمایش خون در منزل

آزمایش خون در منزل

آزمایش خون در منزل


آزمایش خون در منزل

جهت هماهنگی برای آزمایش خون در منزل در شهر مشهد با شماره های زیر تماس بگیرید:

09020077963

05138443231

و یا در واتساپ به شماره 09020077963 پیام بدید.

جهت راهنمایی برای شرایط و هزینه ی نمونه گیری می تونید نسخه ی خودتون رو در واتساپ ارسال کنید.

نمونه گیری در هر ساعتی از شبانه روز امکان پذیر است.

دوست من سلام. در این مقاله در مورد آزمایش خون در منزل مشهد صحبت خواهیم کرد. اگر بیمار تو خونه دارید که براش سخته به آزمایشگاه مراجعه کنه. یا اگر پر مشغله هستی و یا اگر کلا مثل من حالشو نداری بری تو صف آزمایشگاه . می تونی همین الان تماس بگیری تا کارشناس آزمایشگاه مصطفی بیاد به محل شما و دیگه نیازی نباشه به آزمایشگاه مراجعه کنی. آزمایش خون در منزل مشهد خدمت نوین آزمایشگاه مصطفی است. که جهت رفاه حال شما عزیزان همشهری تخصیص پیدا کرده است. شماره تماس جهت هماهنگی نمونه گیری در منزل 09020077963 و یا میتوانید در واتساپ با همین شماره هماهنگ بفرمایید.

آزمایش خون در منزل شما در مشهد

آزمایش خون درمحل در شهر مشهد مقدس خدمتی نوین از آزمایشگاه مصطفی است. گرچه که ما دوست داریم شما را در مجموعه ی خودمان زیارت کنیم و با شما آشنا بشیم. ولی این امکان را جهت رفاه و راحتی شما عزیزان ایجاد کردیم. نمونه گیری در منزل یا محل کار فواید بسیار متعددی دارد که در مقاله آزمایش خون در منزل مشهد بطور کامل شرح دادیم.

حتما بخوانید: فواید آزمایش خون در منزل و معایب آن

در همین مقاله به تعدادی از معایب و عیب های آزمایش خون در منزل نیز اشاره شده است. در آزمایشگاه مصطفی معایب و کسورات آزمایش خون با استفاده از تکنولوژی های نوین مثل دستگاه های حمل کننده و برنامه ریزی دقیق و منظم مرتفع شده است.

 

آزمایش خون در منزل مشهد برای کودکان و نوزادان

آزمایش خون در منزل برای اطفال ، کودکان و نوزادان اهمیت ویژه ای دارد . این موضوع باید مورد توجه قرار بگیره و آزمایشگاه مصطفی نسبت به این دسته از افراد یعنی خردسالان بسیار اهمیت زیادی قائل است .

به چند علت آزمایش خون در منزل مشهد از اطفال و کودکان بهتر است. در منزل انجام شود: اول اینکه حضور بچه ها در فضاهای بیمارستانی تجربه ی ناخوشایندی را برای آنان به همراه خواهد داشت. کودکان به طور عمومی از دکتر و پرستار جماعت واهمه دارند علی الخصوص که پای آمپول و خون گرفتن هم وسط باشه.

آزمایشگاه مصطفی با بهره گیری از کارشناسان خبره و با تجربه در امر نمونه گیری از کودکان و نوزادان همواره در کنار شماست.

چرا آزمایش خون در مشهد برای کودکان حائز اهمیت است؟

این مقوله از دو جهت حائز اهمیت است. اول اینکه بسیاری از هورمون ها مثل هورمون های تیروئیدی (که بصورت روتین جزء چکاپ های اطفال است) ریتمی هستند.  و تحت تاثیر پارامترهایی مثل غم یا شادی یا ترس مقدار آنها متفاوت خواهد شد. و همین ترس و واهمه ای که به کودک شما وارد می شود. باعث تغییر آنالیت ها و هورمون های خونی او می شود. و این موضوع یعنی تمامی زحماتی که شما و همکاران ما می کشند بی فایده می شود.

مقوله دوم این که هنوز خیلی از ماها (بزرگسالان) از فضای بیمارستانی، از دکتر و حتی بوی الکل ترس داریم. و این موضوع ریشه در بچگی داره . خب وقتی من از فضای بیمارستان و مطب و دکتر ترس داشته باشم. نتیجتا چکاپ سالیانه نمیدم،موضوعات مربوط به سلامتی خودم را پیگیری نمی کنم و همه ی اینها سلامتی منو تحت الشعاع قرار میده . از این جهت آزمایش خون در منزل برای کودکان و نوزادان بهترین گزینه است.

 قبل از آزمایش خون در منزل در کودک استرس ایجاد نکنید.  و چند دقیقه قبل از حضور همکارانم با کودکتون بصورت منطقی و قاطعانه البته با لحنی آرام صحبت کنید. و توضیح بدید که این امر بسیار لازم و ضروری است.

اهمیت خون گیری از نوزادان در منزل

خب از اونجایی که نوزادان هنوز به درک صحیح از پیرامون دست پیدا نکرده اند. حضورشون در محیط آزمایشگاه و بیمارستان براشون ایجاد ترس و واهمه نمی کند. و عمده ی نوزادان که موقع خون گیری گریه می کنند. از این شاکی هستند که از خواب بیدارشون کردیم . ولی یک نکته رو در مورد نوزادان یادمون باشه نوزاد هنوز سیستم ایمنی تکامل یافته ای نداره و خیلی ضعیفه و مستعد ابتلا به انواع بیماری ها. از این جهت حضورش در محیط های بیمارستانی و علی الخصوص شلوغ می تونه زمینه ساز بیماری بشه. پس حالا درک می کنیم چرا نمونه گیری در منزل در شهر مشهد برای نوزادان هم مفیده.

یک موضوع دیگه هم وجود داره ، نوزاد تو روزهای بدو تولد به شدت آسیب پذیره. پس بهتره تو خونه بمونه و از طرفی مادر نوزاد هم در شرایطی نیست که بخواد از خونه خارج بشه.

چرا باید در شهر مشهد از نمونه گیری خون در منزل مشهد استفاده کنیم؟

مشهد طی چند دهه اخیر رشد چشمگیری داشته و بیش از اندازه بزرگ شده است. و بعضا این رشد شهری بدون برنامه انجام شده و به اصطلاح وضعیت شهر را به صورت نا متجانس در آورده است. این امر موجب شده است با اینکه این شهر حدود 4 میلیون نفر جمعیت داردو محدوده ی بزرگی را شامل شده است. اما همچنان تمرکز مراکز تخصصی و فوق تخصصی پزشکی در خیابان احمدآباد و چمران واقع شود. و این تمرکز مراکز بهداشتی در مرکز شهر سختی های خیلی زیادی برای بیماران بوجود می آورد.

در صورتی که طبعا در شهری مثل مشهد با این وسعت انتظار می رفت تا چندین مرکز پزشکی و طبی در هر منطقه بوجود آورده شود. با توجه به تفاسیری که گفته شد هنوز بسیاری از بیماران و بسیاری از مادران باردار باید عصر هنگام به مطب مراجعه کنند و مجددا صبح بصورت ناشتا به آزمایشگاه ، یعنی دو بار باید به مرکز شهر و مرکز شلوغی مراجعه کنند.

4 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *